KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ W ŻARACH

Zapraszamy na kurs masażu bańką chińską w Żarach!

Bańki chińskie stosuje się przy leczeniu infekcji, przeziębień, stanów zapalnych. Polecane przy chronicznych bólach różnego pochodzenia, problemach limfatycznych, słabym krążeniu, znużeniu oraz fizycznym lub emocjonalnym przemęczeniu.

Zastosowanie bańki chińskiej w lecznictwie:

Bańki chińskie wykorzystywane są m.in. w celu masażu leczniczo-relaksacyjnego. Bańki zmniejszają napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała.

• bóle kręgosłupa

• dolegliwości mięśniowe

• problemy ze stawami

• bóle różnego pochodzenia (w tym migrenowe i nerwobóle)

• dolegliwości płucne

• problemy z ukrwieniem

Zastosowanie bańki chińskiej w kosmetologii

• usuwanie cellulitu

• redukcja tłuszczu z brzuch

• zmniejszenie widoczności rozstępów

• wymodelowanie sylwetki

• trądzik

ADRESACI KURSU: Masażyści, kosmetyczki, rehabilitanci, opiekunowie medyczni pragnący rozszerzyć swoje umiejętności i wiedzę.

KORZYŚCI Z KURSU: Uczestnicy szkolenia poznają zagadnienia z zakresu masażu bańką chińską, zastosowania baniek, historię masażu a także wskazania i przeciwwskazania do jego wykonywania. Wiedzę i umiejętności nabyte podczas kursu można wykorzystać m.in. w gabinetach masażu, w salonach kosmetycznych, punktach Spa, w ramach wykonywania własnej działalności.

PROGRAM KURSU:

• wpływ masażu na ustrój

• elementy anatomii

• masaż i zabieg antycellulitowy

• masaż całego ciała

• masaż poszczególnych części ciała

PROMOCJA! Słuchaczom PPS AWANGARDA w Żarach przysługuje 10% rabatu. „Poleć swoich znajomych”- jeżeli polecisz osobę, która także zapisze się na kurs, otrzymasz 5% zniżki.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Miejsce: Szkoły Medyczne AWANGARDA w Żarach ul. 1 Maja 1 68-200 Żary Termin: 9 lipca 2016 r. Cena: 1 os. 280 zł Uwaga!

Nasza placówka posiada WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH, co ułatwia osobom bezrobotnym ubieganie się o dofinansowanie z Urzędu Pracy do szkoleń i kursów prowadzonych przez naszą placówkę. Osoby zarejestrowane w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystały ze szkolenia finansowanego z Funduszu Pracy mogą ubiegać się o sfinansowanie szkolenia w tzw. trybie indywidualnym.