KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS METODĄ 1:1 ORAZ 2:1 W KALISZU

Zapraszamy na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz 2:1, który odbędzie się 07.08.2016 r. oraz 09.08.2016 r.

07.08.2016 – metoda 1:1
09.08.2016 – metoda 2:1

ADRESACI KURSU:
– Studenci, absolwenci szkół kosmetycznych, szkół wizażu; – Pracownicy salonów, gabinetów kosmetycznych, chcące podnieść kwalifikacje w zakresie przedłużania rzęs; – Osoby pasjonujące się modą, trendami w wizażu

KORZYŚCI Z KURSU:
Potwierdzenie uzyskanych umiejętności na druku MEN o ukończeniu kursów: „Przedłużanie rzęs metodą 1:1” bądź/i „Przedłużanie rzęs metodą 2:1”
Otrzymanie certyfikatu AWANGARDA
Zdobycie umiejętności w zakresie przedłużania rzęs metodą 1:1 bądź/i 2:1

PROWADZĄCY:
Małgorzata Pomykała – Plesner dyplomowany kosmetolog oraz nauczyciel zawodu z długoletnim stażem.
Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia oraz Studia Podyplomowe Nadające Kwalifikację Pedagogiczne.
Posiada szereg ukończonych kursów i certyfikatów z branży kosmetycznej znanych i cenionych marek min. Bioline, Dermika, Ericson Laboratoire, Matis, Happy More oraz kursy z zakresu kompetencji miękkich tj. komunikacja interpersonalna i negocjacje, zarządzanie czasem, zarządzanie zespołem.
Ukończyła kurs wizażu marki Kryolan, z którą związana jest do dziś.
Współpracowała ze studiem fotograficznym „Widzieć więcej” w Poznaniu, tworząc makijaże do sesji fotograficznych.
Na swoim koncie posiada również makijaże do kampanii reklamowych oraz artykuły do Dziennika Południowej Wielkopolski.
Obecnie zawodowo związana jest z prestiżowym SPA, gdzie z zamiłowania wykonuje zawód kosmetologa. Zajmuje się przede wszystkim twarzą i ciałem klientów, pracując na najlepszych markach i sprzętach kosmetycznych tj. Endermologia LPG czy Liposhock . Wciąż poszukuje zabiegów podążających za najnowszymi trendami w kosmetyce. Jako wizażystka spełnia oczekiwania klientek tworząc makijaże dzienne, wieczorowe oraz ślubne. Wykonując makijaż przede wszystkim dba o wygładzenie skóry twarzy, niwelując niedoskonałości. Wykorzystując pojęcia z zakresu kolorymetrii, potrafi dobrać go kolorystycznie do urody. Jednocześnie stawia na dobre samopoczucie swojej klientki, tworząc makijaże czyste i nieprzerysowane.
Pracuje również w Ogólnopolskiej Sieci Szkół Policealnych Awangarda , w której uczy zawodu na kierunku Technik Usług Kosmetycznych.
Prowadząc kursy z zakresu wizażu baczną uwagę zwraca na czystość i staranne wykonanie makijażu oraz umiejętność dobrania go do urody klientki. Podczas kursu największy nacisk kładzie na praktykę, tak by po jego ukończeniu absolwent, miał pełną wiedzę i umiejętności do samodzielnego wykonania makijażu.

PROGRAM KURSU:
Przygotowanie stanowiska pracy
Zasady BHP podczas wykonywania zabiegu
Omówienie przeciwwskazań
Zapoznanie z narzędziami wykorzystywanymi podczas przedłużania
Rodzaje rzęs i odpowiedni ich dobór
Modelowanie oka
Przedłużanie rzęs
Pielęgnacja przedłużonych rzęs
Technika usuwania rzęs

PROMOCJA!
100 zł rabatu dla osób, zapisujące się na dwie metody!!! Odbierz bon prezentowy o wartości 50 zł! Zapisując się na kurs w Awangardzie otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania przy kolejnych kursach

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Kalisz, ul. Aleja Wolności 25
Czas trwania: 8 godzin
Cena: 1 os. 200,00 zł

W cenie oferujemy: zaświadczenie na druku MEN o ukończeniu kursu: Przedłużanie rzęs metodą 1:1, certyfikat AWANGARDY, poczęstunek – serwis kawowy

Dysponujemy bazą noclegową i rezerwacji dokonujemy indywidualnie.