MAKIJAŻ KROK PO KROKU. KURS MALOWANIA SIEBIE W KALISZU

ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z WŁASNĄ TWARZĄ I POZNAJ IDEALNY MAKIJAŻ DLA TWOJEGO TYPU URODY!
Konturowanie twarzy, perfekcyjna kreska tuż nad rzęsami? Nic prostszego! Jeśli chciałabyś dowiedzieć się, jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy, jak zatuszować cienie pod oczami, ukryć niedoskonałości lub po prostu odmłodzić się makijażem, to lekcja makijażu jest właśnie dla Ciebie!
Zapraszamy Cię spotkanie, na którym poznasz miedzy innymi zasady malowania oczu, sposoby łączenia cieni, techniki korygowania kształtu twarzy oraz sztuczki umożliwiające, wydłużenie rzęs, czy powiększenie ust. Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz wykonać idealnie dopasowany do siebie makijaż, jakich kosmetyków powinnaś do tego użyć.

CENA: 300 ZŁ

KORZYŚCI Z KURSU:
– Potwierdzenie uzyskanych umiejętności na druku MEN o ukończeniu kursu makijażu;
– Otrzymanie certyfikatu AWANGARDA. – Zdobycie umiejętności w zakresie – makijażu .
– Praca w firmach i salonach kosmetycznych;

Dzięki kursom w Ośrodku Kształcenia Ustawicznego „AWANGARDA” zgłębisz sztukę makijażu i nabędziesz umiejętności, które pomogą Ci być lepszym od konkurencji.

DLA KOGO?
Kto może zapisać się na lekcję makijażu?
Na spotkanie z wizażystką może zapisać się każda z Was! Nigdy się nie malowałaś? Nie radzisz sobie z wykonaniem podstawowego makijażu dziennego? A może po prostu chciałabyś dowiedzieć się czy makijaż, który sama tworzysz każdego ranka jest dla Ciebie odpowiedni? Jeśli tak, to lekcja makijażu jest właśnie dla Ciebie! Jeśli natomiast masz ochotę opanować techniki profesjonalnego makijażu wieczorowego, to tego rodzaju szkolenie również będzie dla Ciebie ciekawą propozycją!

PRZYGOTOWANIE DO SPOTKANIA WIZAŻYSTKĄ:
Na lekcję możesz zabrać swoje kosmetyki i akcesoria do wykonywania makijażu (pędzle, gąbki). Dowiesz się czy produkty, które posiadasz w swojej kosmetyczce są dla Ciebie odpowiednie.

WAŻNE INFORMACJE:
Podczas kursu wizażystka indywidualnie doradza techniki makijażowe i poszczególnym uczestniczkom szkolenia w oparciu o ich indywidualne cechy urody. Zajęcia mają charakter praktyczny, a ogólna teoria stanowi jedynie wstęp do każdej części szkolenia. Istotne informacje i wskazówki są prezentowane podczas samodzielnego wykonywania makijażu przez uczestniczki, dzięki czemu szkolenie ma bardziej indywidualny charakter.
Po szkoleniu każda z uczestniczek otrzymuje indywidualne zalecenia, porady, listę proponowanych kosmetyków do zakupów stworzoną na podstawie materiałów z których korzystała podczas lekcji.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie, który doda Ci pewności siebie, zapisz się do na lekcje makijażu!

TRENER: AK STYLING – VISAGE AGNIESZKA KOWALSKA

Doświadczony wizażystka, doradca do spraw wizerunku i personal brandingu. Posiada praktyczną umiejętności z zakresu pracy w studio telewizyjnym oraz z modelkami przy sesjach zdjęciowych. Na stałe współpracuje z wieloma fotografami. Ukończyła prestiżowe szkoły i kursy związane z wizażem, stylizacją i kosmetologią. Prowadzi również indywidualne projekty szkoleniowe dla firm, instytucji o różnorodnym profilu działalności oraz konsultacje prywatne. Jest także cenioną kolorystką, personal shopperem. Swoje umiejętności zdobywała m.in. jako wizażystka przy produkcjach telewizyjnych, pracy dla agencji reklamowych i przy sesjach zdjęciowych. Przez kilka lat prowadziła wiele szkoleń dla kobiet nieaktywnych zawodowo w ramach projektów POKL, dzięki którym pomogła wielu kobietom odnaleźć swój własny styl zarówno w modzie jak i w makijażu. Codzienność Agnieszki to praca z klientkami indywidualnymi oraz w studio fotograficznym, dzielenie się doświadczeniem podczas szkoleń indywidualnych. Prywatnie Agnieszka jest energiczną i otwartą osobą, która uwielbia wyzwania i łączy pracę zawodową z pasją.
PROGRAM KURSU:

Program szkolenia – lekcja makijażu dziennego (8h lekcyjnych)
1. Zapoznanie się z indywidualnymi oczekiwaniami kursantek i ustalenie priorytetów spotkania.
2. Przegląd kosmetyczek kursantek, selekcja produktów i omówienie zasad ich stosowania.
3. Makijaż twarzy, dobór kolorystyki i właściwości podkładów, pudrów.
4. Wydobywanie głębi oka oraz korygowania jego kształtu.
5. Techniki aplikacji cieni matowych, satynowych oraz pigmentów, dobór kolorystyki.
6. Modelowanie kości policzkowych przy użyciu bronzera.
7. Prawidłowe modelowanie kości policzkowych za pomocą różu, dobór kolorystyki.
8. Jak podkreślić urodę makijażem ust, dobór odpowiedniego koloru pomadki.

Program szkolenia – lekcja makijażu wieczorowego(8h lekcyjnych)
2. Przegląd kosmetyków i omówienie zasad ich stosowania, selekcja produktów.
3. Omówienie właściwości oraz potrzeby zastosowania baz po makijaż, dobór właściwej bazy do danego rodzaju cery.
4. Podkłady i korektory w makijażu wieczorowym.
5. Pudry sypkie i prasowane, jak je stosować.
6. Modelowanie kształtu twarzy, konturowanie „na mokro” (produkty kremowe).
7. Trwała aplikacja cieni, korekcja oka.
8. Kreski i rzęsy w makijażu wieczorowym.
9. Modelowanie kości policzkowych przy użyciu różu, bronzera i rozświetlacza.
10. Makijaż ust, prawidłowe zastosowanie kredki, pomadki, błyszczyka.
11. Utrwalanie makijażu.
Promocja:
Odbierz bon prezentowy o wartości 100 zł!
Zapisując się na kurs w Awangardzie otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania przy kolejnych kursach.