“DZIEŃ DZIECKA Z AWANGARDĄ” w Zgorzelcu

Niezmiernie nam miło poinformować że nasza kolejna akcja “DZIEŃ DZIECKA Z AWANGARDĄ” to kolejny nasz wspólny sukces. Ogromne ilości słodkości i bogate prezenty sprawiły wiele radości naszym brzdącom a przede wszystkim dzieciom z RODZINNEGO DOMU DZIECKA z LASOWA.

Pragniemy podziękować darczyńcom i wszystkim dobrym duszyczkom:

❤️ Stacja paliw ShellEmilii Plater 7, 59-900 ZgorzelecZa 2 zgrzewki napoi chłodzących, ❤️ Właścicielowi Sieci Szkół Awangarda Za „AWANGARDOWE KRÓWKI” odblaskowe misie i długopisy, ❤️ „Cukierni…” za słodkości (chce pozostać anonimowa), ❤️ “PROWANSJA NASZA” za napoje i słodycze, ❤️ Pani Annie Zalewskiej Niezależnemu Dyrektorowi Sprzedaży MARY KAY za fachowe doradztwo pielęgnacji i kosmetyki, ❤️ Przedstawicielkom FMza BADANIE REZONANSEM MAGNETYCZNYM poziomu witamin w organizmie oraz suplementy witaminowe❤️. Uczeniom i nauczycielom naszej szkoły: Za własne wypieki, czekolady, batoniki, klocki, pluszaki, bajki, książeczki i wiele, wiele innych pięknych darów. ❤️ Uczennicy TM Za rower i rolki, ❤️ Szczególne podziękowania dla grupy OM za ogromne zaangażowanie, za oprawę muzyczną, gry i zabawy…. pielęgnację płytki paznokci dla wszystkich i prezenty dla dzieci. ❤️ Nauczycielowi wraz grupą OM za przeprowadzenie Kursu „Bańki lekarskiej”. ❤️ Pani Mirosławie Biegaj za przeprowadzenie Kursu I pomocy dla dzieci oraz Kursu iniekcji. ❤️ Panu Krzysztofowi i Renacie Mazur za rolki i słodycze. ❤️ Pani Zycie Domaradzkiej za „Oglądanie świata przez mikroskop”. ❤️ Panu Norbertowi Andrzejewskiemu i jego uczniom TF za „Magiczne eksperymenty” i pachnące mydełka. ❤️ Pani Małgorzacie Suchaneckiej za 206 kości człowieka i 1234….. mięśni”. ❤️ I wielu, wielu ludziom dobrej woli, którzy wspierali nas, pomagali i chcą pozostać anonimowi. D Z I E K U J E M Y Bez was wszystkich kochani nie było by tych upominków.