Adres:  
e-mail:  
Telefon:  
Sekretariat:

INTENSYWNY KURS WIZAŻU


PODSTAWOWE INFORMACJE O KURSIE:
Program Intensywnego kursu makijażu I stopnia został opracowany w taki sposób, aby spełniał oczekiwania zarówno początkujących makijażystów, jak też tych posiadających doświadczenie. Oferuje on podstawową wiedzę i kształtowanie umiejętności z dziedziny profesjonalnego makijażu.
Kurs przygotowany jest z myślą o osobach, które pragną, aby wizaż stał się ich zawodem oraz sposobem na życie. Program zajęć opiera się na zastosowaniu profesjonalnych techniki makijażu, a prezentowane na nim zagadnienia dopasowane są do aktualnych trendów makijażowych.
Kurs prowadzony jest przede wszystkim w formie zajęć praktycznych, na których przykładamy ogromną wagę do techniki pracy oraz na doskonaleniu warsztatu kursantek uwzględniającą także psychologiczny aspekt zawodu wizażysty.

O szkole

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA funkcjonuje w oparciu o autorski program nauczania dopasowany do potrzeb rynku europejskiego. Działalność edukacyjną prowadzimy od niemal 20 lat i odnosimy na tym polu wiele sukcesów. Wysoki poziom kształcenia, doskonale przygotowana kadra nauczycielska, profesjonalnie wyposażone pracownie, własne laboratoria to atuty którymi może pochwalić się niewiele szkół prywatnych. Ofertę szkół policealnych staramy się nieustannie wzbogacać, także o specjalistyczne szkolenia i kursy, tak aby nasi Słuchacze doskonale orientowali się w najnowszych technologiach i trendach. Mury naszych szkół każdego roku opuszczają setki zadowolonych Absolwentów. Powód do dumy stanowi dla nas zdawalność egzaminów zawodowych sięgająca 100%! Zależy nam na tym, aby na rynek pracy trafiali świetnie przygotowani profesjonaliści, którzy bez trudu znajdą zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Partnerzy

Prywatny Żłobek Pluszakowo

Facebook