Adres:  
e-mail:  
Telefon:  
Sekretariat:

KURS MAKIJAŻU INDYWIDUALNEGO


ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z WŁASNĄ TWARZĄ I POZNAJ IDEALNY MAKIJAŻ DLA TWOJEGO TYPU URODY!
Konturowanie twarzy, perfekcyjna kreska tuż nad rzęsami? Nic prostszego! Jeśli chciałabyś dowiedzieć się, jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż dzienny lub wieczorowy, jak zatuszować cienie pod oczami, ukryć niedoskonałości lub po prostu odmłodzić się makijażem, to lekcja makijażu jest właśnie dla Ciebie!
Zapraszamy Cię spotkanie, na którym poznasz miedzy innymi zasady malowania oczu, sposoby łączenia cieni, techniki korygowania kształtu twarzy oraz sztuczki umożliwiające, wydłużenie rzęs, czy powiększenie ust. Pokażemy Ci, w jaki sposób możesz wykonać idealnie dopasowany do siebie makijaż, jakich kosmetyków powinnaś do tego użyć.

 

O szkole

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA funkcjonuje w oparciu o autorski program nauczania dopasowany do potrzeb rynku europejskiego. Działalność edukacyjną prowadzimy od niemal 20 lat i odnosimy na tym polu wiele sukcesów. Wysoki poziom kształcenia, doskonale przygotowana kadra nauczycielska, profesjonalnie wyposażone pracownie, własne laboratoria to atuty którymi może pochwalić się niewiele szkół prywatnych. Ofertę szkół policealnych staramy się nieustannie wzbogacać, także o specjalistyczne szkolenia i kursy, tak aby nasi Słuchacze doskonale orientowali się w najnowszych technologiach i trendach. Mury naszych szkół każdego roku opuszczają setki zadowolonych Absolwentów. Powód do dumy stanowi dla nas zdawalność egzaminów zawodowych sięgająca 100%! Zależy nam na tym, aby na rynek pracy trafiali świetnie przygotowani profesjonaliści, którzy bez trudu znajdą zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Partnerzy

Prywatny Żłobek Pluszakowo

Facebook