Adres:
Telefon:
Sekretariat:

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI METODĄ HYBRYDOWĄ I ŻELOWĄ

Kurs stylizacji paznokci metodą hybrydową i żelową przeznaczony jest dla osób początkujacych. Ponadto, podczas kursu poznasz zasady doboru narzędzi i produktów, nauczysz się wykonywać manicure klasyczny (cążowy), a także poznasz normy sterylizacji narzędzi dopuszczone przez Sanepid.

Szkolenia organizowane są w weekendy. Pierwszego dnia (sobota) pracujemy nad stylizacją metodą hybrydową, natomiast drugiego dnia (niedziela) nasze kursantki uczą się przedłużać paznokcie na formie za pomocą żelu.

Kurs zawiera naukę kilku podstawowych dobień paznokci.

Każdy z naszych kursów kończy się otrzymaniem certyfikatu oraz zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej, potwierdzającego nabycie danej umiejętności.

O szkole

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA funkcjonuje w oparciu o autorski program nauczania dopasowany do potrzeb rynku europejskiego. Działalność edukacyjną prowadzimy od niemal 20 lat i odnosimy na tym polu wiele sukcesów. Wysoki poziom kształcenia, doskonale przygotowana kadra nauczycielska, profesjonalnie wyposażone pracownie, własne laboratoria to atuty którymi może pochwalić się niewiele szkół prywatnych. Ofertę szkół policealnych staramy się nieustannie wzbogacać, także o specjalistyczne szkolenia i kursy, tak aby nasi Słuchacze doskonale orientowali się w najnowszych technologiach i trendach. Mury naszych szkół każdego roku opuszczają setki zadowolonych Absolwentów. Powód do dumy stanowi dla nas zdawalność egzaminów zawodowych sięgająca 100%! Zależy nam na tym, aby na rynek pracy trafiali świetnie przygotowani profesjonaliści, którzy bez trudu znajdą zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Prywatny Żłobek Pluszakowo