Kursy stylizacji brwi i nitkowania twarzy z marką NOW BROW w Kaliszu już od lutego!

AWANGARDA ProArt razem z marką Now Brow zaprasza na szkolnia z zakresu stylizacji brwi i nitkowania twarzy.

Program szkoleń

NowBrow to numer 1 w Polsce w perfekcyjnej stylizacji brwi i nitkowaniu twarzy. Oferowane przez nas kursy są niezwykle wymagające. Odbywają się w nowoczesnych salonach kosmetycznych, trwają 4 dni a zajęcia prowadzone są w małych grupach.

Dzień 1 – wprowadzenie i część teoretyczna.

Zapoznanie się z zagadnieniami teoretycznymi, historią i różnymi aspektami omawianej metody, np. stylizacją, pielęgnacją itp. Wprowadzenie do techniki nitkowania.

Szkolenie BHP.

Dzień 2 – część teoretyczna

Omówienie budowy i funkcji brwi, technik doboru ich kształtu i kolorystyki do typu urody klientki. Mapowanie twarzy, tajniki perfekcyjnego barwienia oraz perfekcyjnej stylizacji brwi oraz depilacji pozostałych części twarzy stosując technikę nitkowania.

Dzień 3 – zajęcia praktyczne

Stylizacja brwi i nitkowanie pozostałych części twarzy. Szkolenie z zakresu standardów obsługi klienta marki NowBrow, doskonalenia umiejętności pozyskiwania stałych i długoterminowych relacji z klientami, sprzedaży kosmetyków do stylizacji brwi marki NowBrow. Prezentacja zalet płynących z wprowadzenia naszej unikatowej metody perfekcyjnej stylizacji brwi i pozostałych części twarzy metodą nitkowania do własnej oferty usług kosmetycznych.

Dzień 4 – Trening czyni mistrza !

Zajęcia praktyczne oraz weryfikacja zdobytych przez Kursantki umiejętności.

Każda pozytywnie oceniona uczestniczka szkolenia otrzyma:

– Dyplom Master NowBrow Artist certyfikowany przez Brytyjską Instytucję The Guild of Beauty Professional Therapists o międzynarodowych zasięgu.

– Starter pack: dwie nitki, przybory do mapowania twarzy, pełną gamę kolorystyczną cieni do brwi marki NowBrow, wosk i olejek do pielęgnacji brwi marki NowBrow.

– Materiały szkoleniowe.

– Autoryzację przez markę NowBrow – umieszczenie nazwisk Kursantek i adresów salonów, w których praują na naszej stronie internetowej.

– Wsparcie NowBrow oraz pełną dyspozycyjność dla Kursantek w przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań czy konsultacji.

Więcej informacji:

proart@awangarda.edu.pl