Adres:  
e-mail:  
Telefon:  
Sekretariat:

Kwalifikacyjny kurs fryzjerski


Nauka trwa: 2 lata.

Po reformie, jaka dokonała się w 2012 roku, tytuł fryzjera otrzymuje się po ukończeniu kwalifikacyjnego kursu fryzjerskiego. Kurs taki przygotowuje do egzaminu przed Okręgową Komisją Edukacyjną, natomiast zdanie egzaminu pozwala uzyskać dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu fryzjera.

Kurs pozwala na opanowanie wszystkich umiejętności niezbędnych do pracy w salonie fryzjerskim. Na kursie dowiesz się wszystkiego o pielęgnacji włosów oraz zabiegach chemicznych wykonywanych na włosach. Zdobędziesz także umiejętności, które pozwolą Ci profesjonalnie i kompleksowo obsłużyć nawet najbardziej wymagającego klienta. Z łatwością doradzisz klientowi odpowiednią fryzurę, a następnie profesjonalnie ją wykonasz. Strzyżenie, farbowanie czy stylizacja włosów, to codzienne zadania każdego fryzjera, które opanujesz na kursie. Nasza wykwalifikowana kadra stara się wzbogacać zajęcia, tak, abyś poznał najnowsze trendy i tendencje we fryzjerstwie.

 

Po uzyskaniu tytułu fryzjera, możesz podjąć pracę w salonie fryzjerskim, zarówno damskim, jak i męskim. Możesz także pracować w charakteryzatorniach w teatrze i telewizji, czy perukarniach. Ciekawą alternatywą jest także rozpoczęcie własnej działalności.

 

ZOBACZ TAKŻE: technik usług kosmetycznych, wizażysta, biomasażYSTA

O szkole

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych AWANGARDA funkcjonuje w oparciu o autorski program nauczania dopasowany do potrzeb rynku europejskiego. Działalność edukacyjną prowadzimy od niemal 20 lat i odnosimy na tym polu wiele sukcesów. Wysoki poziom kształcenia, doskonale przygotowana kadra nauczycielska, profesjonalnie wyposażone pracownie, własne laboratoria to atuty którymi może pochwalić się niewiele szkół prywatnych. Ofertę szkół policealnych staramy się nieustannie wzbogacać, także o specjalistyczne szkolenia i kursy, tak aby nasi Słuchacze doskonale orientowali się w najnowszych technologiach i trendach. Mury naszych szkół każdego roku opuszczają setki zadowolonych Absolwentów. Powód do dumy stanowi dla nas zdawalność egzaminów zawodowych sięgająca 100%! Zależy nam na tym, aby na rynek pracy trafiali świetnie przygotowani profesjonaliści, którzy bez trudu znajdą zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Partnerzy

Prywatny Żłobek Pluszakowo

Facebook