Nauczyciel Awangardy Zawodowcem Roku!! Gratulujemy!

„Zawodowiec Roku 2022”. Nauczyciele mają ogromny wpływ na życie i rozwój każdego z nas. Droga do wymarzonego zawodu często nie jest prosta, dlatego tak ważne jest podążanie nią w ślad za kompetentnym i pełnym pasji specjalistą. Tacy właśnie nauczyciele pracują w naszej szkole. Świadczą i tym nie tylko bardzo dobre wyniki egzaminów, ale także nagrody i wyróżnienia otrzymywane przez nauczycieli.Miło nam poinformować o nagrodzie, dla Pani Agnieszki Cegiełki, która  w dniu 14.03.2023 w Warszawie podczas uroczystej Gali otrzymała prestiżowy Tytuł Zawodowca Roku w Ogólnopolskim Konkursie „Zawodowiec Roku 2022” organizowanym wspólnie przez MEiN, KGHM i FRSE. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłą kadrę kompetentnych pracowników branżowych, a równocześnie są wzorem dla innych nauczycieli.Cała społeczność szkolna jest dumna z Pani Agnieszki i serdecznie gratuluje sukcesu. Jesteśmy mega dumni z tego z jest Pani naszym nauczycielem.